Надвор Божиќни Украси 10 ПАРЧИЊА Божиќни Капачиња Држач За Прибор За Јадење Вилушка Лажица Џеб Божиќен Декор Торба Јасни Божиќни Орнаменти Розова Новогодишна Елка
Новак

Надвор Божиќни Украси 10 ПАРЧИЊА Божиќни Капачиња Држач За Прибор За Јадење Вилушка Лажица Џеб Божиќен Декор Торба Јасни Божиќни Орнаменти

DEN 532.80

Во достапна форма

?Неопходни Божиќни Реквизити : Доаѓа Божиќ, затоа не заборавајте да ја искористите шарената и надежна инспирација во сезоната во затворен просторОвие Божиќни Украси кои совршено се совпаѓаат со Новогодишната елка, ви даваат чувство на зимски Божиќ.Овие Божиќни Декор се разноврсни и можат да се користат За Божиќ, забави и свадба.или користете како подарок или како ознаки за подарок или подарувајте им на пријателите, наставниците, учениците или ставете ги торбите за лекување за деца; или едноставно нанесете на друг Божиќен декор. ?Широки Апликации : Овие Божиќни Украси се погодни за украсување божиќна забава, Елка, дом, канцеларија, дневна соба, маса,прозорец и други прилики.Божиќните украси може да се користат за божиќна декорација или како подарок за вашиот љубовник,романтични свадби,Новогодишни празници,роденденски забави,Божиќ и украсување топли простории.може да се користи за украсување на нашата дневна соба, соба, кујна, влезната врата на фармата, влезната врата на цветната барака, пред кафулето и Домашниот Декор итн. ?Божиќни Украси : Овие Божиќни украси имаат многу симпатичен изглед, Украсете ја вашата соба со Овие новогодишни украси и ставете ги на клупи, маси, нивоа на послужавници, софи, полици за книги, полици, трпезариски маси, кревети, Новогодишни елки итн. За да додадете празнична атмосфера и да донесете љубов и среќа. Божиќните украси се издржливи за внатрешна или надворешна употреба, зачувајте ги и повторно користете ги за следниот Божиќ.можете да го користите ЗА Занает САМ Божиќ орнаменти, божиќ партија тема. ?Божиќен Украс : Совршен Божиќен украс со други украси За Вашиот Божиќ. Овие мали украси се совршени за украсување Новогодишна елка и новогодишни украси не само дома, туку и во фоајето на хотелот, ресторанот, кафулињата итн. Користете ги и како услуга за забава, за украсување на денот на благодарноста.осигурајте се дека вашата декорација На Новогодишна елка се издвојува меѓу сите други.

Главните карактеристики

Избор на клиент