Срцев Удар Држач За Далечинско Управување Пенкало Кутија Стп Кожа Далечински Кади Декоративно Биро За Складирање Организатор Контејнер
Новак

Срцев Удар Држач За Далечинско Управување Пенкало Кутија Стп Кожа Далечински Кади Декоративно Биро За Складирање Организатор Контејнер

DEN 1.00

Во достапна форма

* Овие декоративни послужавник за далечински управувач изработени од висококвалитетна стп кожа * Совршена големина 8.7"(Ж), кутија ЗА складирање НА ДАЛЕЧИНСКИ управувач стп. * Далечинскиот управувач на ТЕЛЕВИЗОРОТ лесно се вклопува на масичка, кауч, фотелја, спална соба, ноќна маса, дневна соба, аголна маса, шалтер, комода, работна соба или каде било дома и канцеларија. * Држачот на кутијата за далечински управувач покриен со висококвалитетна стп кожа со нежни шевови, стил на печатена шема, нежен и издржлив, погоден за секоја декорација. * Далечинскиот управувач caddy има голем капацитет за сите видови мобилни телефони, чувајте го вашиот дом и канцелариски декор да изгледаат стилски. Тоа е убав подарок за домаќинство или промоција на работа роденденски и божиќни подароци. ТВ Далечински Управувач Декоративни Послужавник Канцелариски Материјали За Маса Биро Канцеларија Дома.

Главните карактеристики

Избор на клиент