Смешни Мрзливи Катус Акрилни Табли Со Исечоци Со Метален Клип 12,5 Х 8,5 Инчни Слатки Табли За Клипови За Настан Во Училница Во Канцеларија
Новак

Смешни Мрзливи Катус Акрилни Табли Со Исечоци Со Метален Клип 12,5 Х 8,5 Инчни Слатки Табли За Клипови За Настан Во Училница Во Канцеларија

DEN 2.33

Во достапна форма

Акрилик Произведено во САД Или Увезено. €Големина - 12,5 x 8,5 инчи. ●Материјал● - овој клип за табла е изработен од висококвалитетен акрилик, мала тежина, издржлив, силен носивост, не е лесен за кршење и еколошки. ●Практичност● - кога сакате да ги гледате вашите документи во движење, можете да ги прицврстите на клипот на таблата без да се грижите дали ќе ја испуштите или стуткате хартијата. €Висок Капацитет● - цврстиот клип за табла држи 80 листови хартија Со големина на букви А4. €Погоден за q-акрилната таблата со исечоци е погодна за лесно стегање хартиени документи, тетратки, списанија, фотографии, поштенски марки, пликови, фактури итн.5 " акрилна таблата со исечоци со метални клипови, погодна за ентузијасти за калиграфија канцелариски работилници семинари активности во училница.

Главните карактеристики

Избор на клиент