Lmmddp Нов V10 Пренослив Јазик Преведувач 107 Јазици Двонасочен WiFi Во Реално Време/Офлајн Снимање/Преведувач На Фото Превод
Новак

Lmmddp Нов V10 Пренослив Јазик Преведувач 107 Јазици Двонасочен WiFi Во Реално Време/Офлајн Снимање/Преведувач На Фото Превод

DEN 8519.84

Во достапна форма

Поддржува 107 јазици и дијалект, двонасочен ГЛАС на АИ за гласовен превод Земете функција за превод на фотографии, со функција за превод на снимање, Многу точна и брза. Преведено офлајн : Поддршка офлајн Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, англиски, корејски, Јапонски, руски, шпански, португалски, француски, германски, холандски. Со функцијата за превод на снимање, можете да ги проверите пораките на вашите пријатели кога сте во слободно време, можеби ќе има неочекувани изненадувања.0 инчен Дизајн На Допир На Екранот Во Боја, лесен за носење, Широко користен за патување, шопинг, забава, комуникација со странци. ФУНКЦИЈА НА УРЕДОТ ЗА ПРЕВЕДУВАЧ : Поддржува 107 јазици и дијалект, двонасочен ГЛАС НА АИ за гласовен превод.Земете функција за превод на фотографии, со функција за превод на снимање, Многу точна и брза.Преведено офлајн : Поддршка офлајн Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, англиски, корејски, Јапонски, руски, шпански, португалски, француски, германски, холандски.Со функцијата за превод на снимање, можете да ги проверите пораките на вашите пријатели кога сте во слободно време, можеби ќе има неочекувани изненадувања.0 инчен Дизајн На Допир На Екранот Во Боја, лесен за носење, Широко користен за патување, шопинг, забава, комуникација со странци.Функција : - надградба / ОФЛАЈН / 2 Начин уред за преведувач на јазик : уредот за преведувач на јазик поддржува двонасочен инстант интелигентен гласовен превод.107 Јазици гласовен превод, 12 офлајн преводи во реално време и 45 јазици преводи на камера. Преведувачот на јазик поддржува / ОФЛАЈН превод. НЕМА ПОТРЕБА ОД СИМ-картичка, нема потреба од преземање Апликација во уредот за преведувач, можете лесно да започнете превод на јазик во реално време.

Главните карактеристики

Избор на клиент

NFL CHARM CHARCH CHARCH
Новак
NFL CHARM CHARCH CHARCH
Во достапна форма
DEN 0.33
Вреднување на стоката: