Сигурен Безбедносен Брз Допир Трезор 300 Дигитален + Био-Црн
Новак

Сигурен Безбедносен Брз Допир Трезор 300 Дигитален + Био-Црн

DEN 2517.12

Во достапна форма

Капацитет за складирање : 2 пиштоли или документи/накит Мали, темни и дискретни. Дигитална тастатура, 20 биометриски отпечатоци од прсти и резервен клуч. Безбедносната Компанија Sure Lock Сводовите за Брз Допир се мали, дискретни сефови дизајнирани за безбедно држење пиштол или пиштол и/или други мали документи, паричници или накит. Овие сефови имаат влезна врата што има Технологија за Отворање скришум, така што можете брзо и тивко да пристапите до вашите скапоцености со мир на умот што може да го обезбеди Само Сигурното Заклучување. Овие сефови доаѓаат во три различни големини-100, 200 и 300 – и сите имаат претходно дупчени дупки во задниот дел, заедно со челичен кабел за заклучување, за безбедни и безбедни опции за монтирање. Одлично за сместување на скриени локации, Сводовите За Брз Допир се совршени за вашиот плакар или комода, под биро или во гаража, кабина или автомобил. Покрај дискретните големини, овие сефови доаѓаат Во Црна мат завршница На Ноќта За дополнителна дискреција, особено во темни поставки. Секој од моделите доаѓа опремен со USB-C адаптер за ако вашата батерија е мртва и не сте близу до напојување, додека моделите 200 и 300 доаѓаат со адаптер за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. Серијата 300 е исто така доволно голема за да собере 2 пиштоли.

Главните карактеристики

Избор на клиент