Паметен Тенок Капак Еднобоен Капак Магнетен Капак Автоматски Сон За Нов Поттикне 2018 10-Та Генерација Хартија Бела 4, Кафеава
Новак

Паметен Тенок Капак Еднобоен Капак Магнетен Капак Автоматски Сон За Нов Поттикне 2018 10-Та Генерација Хартија Бела 4, Кафеава

DEN 0.33

Во достапна форма

●Компатибилност● Исклучиво дизајниран За Поттикне Хартијабела 5 11-Та Генерација 6 Не се вклопуваат други Поттикне модели!. ●Автоматско Спиење / Будење} Паметниот капак поддржува автоматско будење или ставање на вашата нова хартија за поттикнување да спие кога ќе го отворите или затворите капакот. Интегрираниот магнет силно апсорбира и го одржува уредот безбедно затворен. Quight-квалитетни материјали●Премиум стп кожни надворешни и микрофибер карактеристики, меки и издржливи, за вашата Хартија За Поттикнување бела заштита од преден И заден Читач од отпечатоци од прсти, удари, испакнатини и гребнатини. ●Тенок и Ултра Лесен ● Ултра тенок и ултра лесен издание. Заштитете го вашиот уред без додавање на непотребни рефус или тежина. Целосен пристап до сите функции без отстранување на куќиштето од Вашата Хартија За Поттикнување. ●Целосна Заштита : куќиштето може да се стегне по целото тело на вашето и да ви обезбеди одлична целосна заштита Водоотпорна.

Главните карактеристики

Избор на клиент