Бестонзон Гроздобер Декор Гроздобер Декор Вино Пехар очила врежано вино пехар врежана чаша пехар чаша вино Пехар Гроздобер Европски Свадба Декор Свадба Декор
Новак

Бестонзон Гроздобер Декор Гроздобер Декор Вино Пехар очила врежано вино пехар врежана чаша пехар чаша вино Пехар Гроздобер Европски Свадба

DEN 137.92

Во достапна форма

БАР КОКТЕЛ СТАКЛО : Произведени со сигурен и безбеден легиран материјал, можете да го користите со доверба ПЕХАР ЗА ШАМПАЊ : Рентабилно, можете да ја купите оваа деликатна и практична чаша за вино од легура по прифатлива цена. МОДЕРНА ЧАША МАРТИНИ : Погодна За вино, виски, текила алкохол, кафе, сладолед, чај, сок, кола, пиво и коктели. СТАКЛО МАРТИНИ СТАКЛО : ви Носи одлично искуство за пиење добро чувство за елеганција. ЧАШИ ЗА ВИСКИ : Фина изработка, овој пехар за вино има добра отпорност на триење и издржливост. Пакет Листа 1 х Карактеристики На Пехарот Од Легура-Изработена од легура, оваа чаша е отпорна на паѓање и абење, и не е лесно да исчезне. - погоден за сите видови вино и пијалоци, без разлика дали е ладен или топол, вашиот најдобар избор. - Одличен подарок за свадба, роденден, Божиќ, денот на благодарноста и годишнината, многу декоративен. - Материјал : Легура.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Panduit LCAF350-12F-6
Новак
Panduit LCAF350-12F-6
Во достапна форма
DEN 299.36
Вреднување на стоката: