Амазон Поттикне Хартија Бела Стп Кожа Покритие | Компатибилен со 11-Та Генерација, Школка Покритие Со Автоматско Будење/Спиење за 6,8 Поттикне Хартија Бела 5, Season Жетв?
Новак

Амазон Поттикне Хартија Бела Стп Кожа Покритие | Компатибилен со 11-Та Генерација, Школка Покритие Со Автоматско Будење/Спиење за 6,8 Поттикне

DEN 436.80

Во достапна форма

●Компатибилност+ : овој случај Поттикне Хартија Бела 2021 одговара на 6,8-инчен целосно нов Поттикне Хартија Бела и 6,8" Поттикне Хартија Потпис Издание (11-Та Генерација 2021 само, Модел Бр +Паметен Случај-Автоматско Будење/Спиење-Отворете и затворете како книга, Паметната корица може автоматски да се разбуди или да го заспие вашиот уред со отворање или затворање на капакот, со што ќе заштедите енергија и ќе го продолжите времето за читање. +Лесниот тенок лесен капак нема да додаде рефус, најтенкиот и најлесниот кожен случај што го создадовме За Поттикне,Ви Дава удобно чувство кога уживате во читањето, лесниот заштитен капак нема да изврши притисок врз вашиот зглоб. #Совршено вклопување-Лесен пристап до сите карактеристики, супер прецизните исечоци совршено даваат целосен пристап до сите порти, контролите на камерата и копчињата, може да се полнат без отстранување на куќиштето. +Повеќе Заштита - надворешна стп кожа и микрофибер внатрешност заштитете го предниот и задниот дел на Уредот За Поттикнување од нула или прашина, тенки и лесни, меки внатре, заштитете го уредот од нечистотија и гребнатини. Неговата издржливост овозможува куќиштето да му служи на вашиот уред подолго време. ●Компатибилност● : Одговара Само за 6,8 инчи Целосно нова Хартија За Поттикнувањебела 11-та Генерација, објавена 2021 година : 6,8 инчи Поттикне Хартија Бела (11-та Генерација, 2021 Година Објавена, Модел Бр.

Главните карактеристики

Избор на клиент