Валенсија Од Меѓународен Сервер За Сребрени Лазањи ХХВС 11 Обичај
Новак

Валенсија Од Меѓународен Сервер За Сребрени Лазањи ХХВС 11 Обичај

DEN 1264.00

Во достапна форма

Состав : Стерлинг Сребро Возраст : Пост-1940. Бренд : Меѓународно Сребро. Избрана Префинетост : Меѓународен Стерлинг Сребро. Валенсија Од Страна На Меѓународните Стерлинг сребро обичај направени шупливи рачка Со нерѓосувачки имплементира Лазања сервер 11; Во Моделот Валенсија Од Страна На Меѓународни. Не е монограмиран и е во одлична состојба. Што е нарачано парче?Парчиња направени по нарачка се направени од оригинално парче во вашата шема што инаку не се достапни или тешко се наоѓаат на пазарот, особено во прекинати обрасци. Предметите со шуплива рачка се направени од оригинална рачка во вашата шема со нов нерѓосувачки имплемент. Тогаш парчето е рачно завршено од високо квалификуван сребреник во САД. Сите сопствени нарачки се направени по нарачка и обично се испраќаат во рок од 5-7 работни дена. Сега кога многу модели се прекинати, сопствените парчиња станаа главен производ во индустријата за сребро и се широко понудени од мејнстрим дилери на рамни садови.

Главните карактеристики

Избор на клиент