Бедфорд Прецизност Комплет - 180цц Xtreme 750 Туф-Тип Магацинот За Грако
Новак

Бедфорд Прецизност Комплет - 180цц Xtreme 750 Туф-Тип Магацинот За Грако

DEN 2.33

Во достапна форма

Делови за опрема за распрскувач за боја дизајнирани за врвни перформанси од 1965 година Повеќето производи се направени во САД. Траен квалитет за животот на производот. Експертски решенија. Прецизност во секој спреј. Комплет-180cc Xtreme 750 Туф-Тип Магацинот. Замена За Грако : 24Ф-970, 24Ф970. Со прецизни делови за замена на квалитетот на бедфорд, можете да бидете сигурни во квалитетни и без проблеми перформанси. Гордо направени во САД.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Како и да е
Новак
Како и да е
Во достапна форма
DEN 159.84
Вреднување на стоката: