uxcell 6mm Топката Крајот Хексадецимален Клуч Т-Рачка Клуч Клуч, Метрички S2 Челик 4 Парчиња
Новак

uxcell 6mm Топката Крајот Хексадецимален Клуч Т-Рачка Клуч Клуч, Метрички S2 Челик 4 Парчиња

DEN 343.84

Во достапна форма

[Издржлива Конструкција] - Изработен Од Челичен материјал С2 за крајна издржливост, погоден за индустриска употреба Со светла хром и спреј третман за анти - ' рѓа и отпорни на абење. [Т Рачка] - Удобен ergономски дизајниран за поголем вртежен момент и спречува замор на рацете за време на употребата, дизајнот На клучот Л може да обезбеди максимален вртежен момент, многу погоден за работа на мали простори. [Врвот на Крајот на топката] - дозволете до агол на влез од 25 степени, што го прави совршен за затворени простори. [Заоблен Крај] - Вметнете непречено во главата на прицврстувачот, намалувајќи го абењето на клучот и главата на прицврстувачот . [Широко Се Користи] - за отстранување и инсталирање на завртки за капачиња што се наоѓаат во шипката за крпи, рачката на вратата, монтажа на мебел, опрема и многу повеќе. Угаснати и термички обработени делови Од легиран челик С2, цврстина пристигна на 58-60 HRC, намалувајќи ги истрошеноста. Дизајн на профилот на топката, можете лесно да ги затегнете и олабавите завртките на капачето на штекерот под агол на влез од 25 степени, што помага да се влезе во тешко допирни места.

Главните карактеристики

Избор на клиент