Bosch CLPK27-120 12v Макс 2-Алатка Комбо Комплет w/ 2 Батерии, Полнач И Случај И 40 Парче Влијание Тешко Вежба Возачот Сопствени Случај Систем Во Собата DDMS40
Новак

Bosch CLPK27-120 12v Макс 2-Алатка Комбо Комплет w/ 2 Батерии, Полнач И Случај И 40 Парче Влијание Тешко Вежба Возачот Сопствени Случај

DEN 2093.60

Во достапна форма

ОЦЕНЕТО ВЛИЈАНИЕ : Одликувајќи Се со тежок дизајн на Бош, така што и возачот и дупчалките се оценети со удар и обезбедуваат 10 ПАТИ подолг век на траење од стандардните ударни битови ТЕШКО : зоната На Торзија со Бит На возачот помага да се апсорбираат врвовите со висок вртежен момент за да се намали стресот или кршењето на врвовите на битовите на новите двигатели на ударот. Моќност : И покрај малата големина, вклучениот возач НА БОШ ПС41 испорачува 930 во килограми максимален вртежен момент. Алатката исто така може да произведе БЕЗ оптоварување БПМ од 0 3.100 и максимум 2.600 ВРТЕЖИ во МИНУТА. Ефикасно : Компактен, но моќен, PS41 може да покрие 80 проценти од апликациите за двигатели со стандардна големина. ОЦЕНЕТО ВЛИЈАНИЕ : Одликувајќи Се со тежок дизајн на Бош, така што и возачот и дупчалките се оценети со удар и обезбедуваат 10 ПАТИ подолг век на траење од стандардните ударни битови. Комплет За Вежба За Електрични Алати БОШ-PS31 - 2 A - 12 V, 3/8 Инчи, Двостепен Драјвер, Безжичен Сет За Вежба-Вклучува Две Литиум-Јонски Батерии, Полнач 12 V, Битови За Шрафцигер И Мека Торба За Носење, Blue The BOSCH PS31 12 Волти Max 3/8 инчи. Комплетот за безжична вежба/возач има стручна моќност за 90 проценти од задачите, но тежи само нешто повеќе од 2 килограми. Идеална алатка за носење на која било работна локација, оваа алатка, со своите 2 брзини и 20+1 поставки за вртежен момент, е решение за носење заедно за апликации како што се инсталирање и електрична работа што бара многу надземно дупчење и возење. Се одликува со 3/8 инчен единечен ракав 3 чак за вилица што безбедно држи битови. Има интегрирано LED светло, интегриран мерач на гориво и bosch лесен 12 волти макс електроенергетски систем кој обезбедува подолго време на работа без зголемување на телесната тежина.

Главните карактеристики

Избор на клиент