Метабо ХПТ Кадрирање Нокти со 100 ' Воздушно Црево
Новак

Метабо ХПТ Кадрирање Нокти со 100 ' Воздушно Црево

DEN 1.00

Во достапна форма

НАГРАДА : Оценет Про Склопот На Ноктите за 7 години трчање (2014-2020) Од Страна На Градител И Инвеститорот Списание Прицврстувачи : Моќен шајка за Врамување дизајниран да вози пластични споени клинци до 3-1/2 Инчи. ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ДЛАБОЧИНАТА : Алатка-помалку прилагодлива длабочина на погонот. Електричните алати хитачи се преименувани Во Малабо хпт. Месинг спојките имаат стандарден дизајн со 6 топчести лежишта кои обезбедуваат подолг век на траење на спојката и посилни врски. Може да се користи со притисок на или под 300 пси. НАГРАДА : Оценет Про Претпочитаниот Шајкер за 9 години трчање (2014 - 2022) од Списанието Градител и Развивач.

Главните карактеристики

Избор на клиент