Текко Паричник Случај За Moto G7 Play/T-Mobile Revvlry/Motorola Moto G7 Оптимо, Држач За Слотови За Луксузни Кредитни Картички Што Носи Фолио Flip Pu Кожа [Монтажна Магнетна Тврда Обвивка]
Новак

Текко Паричник Случај За Moto G7 Play/T-Mobile Revvlry/Motorola Moto G7 Оптимо, Држач За Слотови За Луксузни Кредитни Картички

DEN 0.33

Во достапна форма

Текко За Moto G7 Play Case, Tekcoo Вграден 11 Картички Solts Flip Cover, Совршено Компатибилен Со Motorola Moto G7 Play / T-mobile Revvlry / Moto G7 Оптимо (XT1952 DL) Објавен на 2019 AT&T Sprint Verizon Меѓународен отклучен Крикет Сад Мобилни Директно Разговор Сите Превозници Случај За T-mobile Revvlry, овој капак случај е исто така мултифункционален. Вградени Џебови И Ракави За Картички погодно чувајте ја ВАШАТА ЛИЧНА КАРТА,лиценца,фотографија, готовина и кредитни картички. Tekcoo Компатибилен За Moto G7 Optimo (XT1952 DL Флип Капакот, Рачниот Зглоб овозможува удобност и брз, лесен пристап за користење насекаде.Случајот лесно се отвора како книга со вграден држач за удари што ви овозможува удобно да остварувате видео повици без раце, да читате или да гледате филмови насекаде. Текко За Мото Г7 Игра Стп Кожна Футрола За Дами Девојки Жени Момчиња Мажи, лесен дизајн со прецизни исечоци овозможува лесен пристап до сите копчиња, камера, звучници и конектор без отстранување на куќиштето. Компатибилен За Куќиштето На Телефонот T-mobile Revvlry, обезбедува заштита од секојдневно абење, гребнатини, траги и гребнатини.Одвојливото тврдо магнетно куќиште ви овозможува да го носите телефонот без паричникот прикачен по ваша погодност (тврдиот дел од куќиштето може да се закачи на фрижидерот). НЕ за редовни Moto G7 ,G7 Plus И Moto G7 Power, само за Moto G7 Play / T-mobile Revvlry / Motorola Moto G7 Optimo (XT1952 DL) Карактеристики : 1.Текко Премиум Синтетички стп кожа стилски паричник случај.Внатрешноста на куќиштето е изработена од тпу материјал што нема да го изгребе вашиот телефон.

Главните карактеристики

Избор на клиент