StarTech.com Комплет За Заливање За Дурарак Рк42хх
Новак

StarTech.com Комплет За Заливање За Дурарак Рк42хх

DEN 2.00

Во достапна форма

Димензии на пакетот : 162 W (сантиметри). Тежина на пакетот : 0,25 фунти. Комплетот за заливање вклучува 6 приклучоци за спојници кои можат брзо и лесно да се инсталираат со помош на стандарден шрафцигер. Земја На Потекло : Кина. Овој комплет за заливање е специјално дизајниран за нашата серија Durarak RK42xx, што ви овозможува безбедно да поврзете два кабинети од серијата Dura Rak RK4242 или RK4236. Комплетот за заливање вклучува 6 приклучоци за спојници кои можат брзо и лесно да се инсталираат со помош на стандарден шрафцигер.

Главните карактеристики

Избор на клиент