Еурзом 6 Парчиња Божиќна Капа Кадифен Црно Црвени Капи На Дедо Мраз Згуснете Божиќна Празнична Капа За Унисекс Возрасни Жени Мажи Божиќ Нова Година Празнични Празн
Новак

Еурзом 6 Парчиња Божиќна Капа Кадифен Црно Црвени Капи На Дедо Мраз Згуснете Божиќна Празнична Капа За Унисекс Возрасни Жени Мажи Божиќ Нова

DEN 1.67

Во достапна форма

Содржина на пакетот : ќе добиете 6 Божиќни капи со 2 различни бои, црна и црвена; има доволно количини и стилови за да ги задоволите вашите потреби во секојдневниот живот и да ги замените барањата, можете сами да ги носите и да ги споделите со вашето семејство На Големина Костум За Повеќето : големината на црната капа На Дедо Мраз е околу 11,8 х 16,5 инчи, што е погодно за повеќето луѓе и возрасти; Вие не треба да се грижите за тоа ќе биде премногу лабава и тесна за носење, и носи вас и вашето семејство убава атмосфера На Божиќ фестивал. Сигурен и Услужлив : кадифената капа На Дедо мраз е изработена од квалитетен дебел кадифен со убави техники на шиење, кој е мек, не е лесен за бледнеење и кршење, така што ќе го користите долго време и ќе ви обезбеди удобно искуство при носење. Божиќни Семејни Фото Реквизити : црвената капа На Дедо мраз е декор за вашите фотографии На Божиќниот фестивал, црвената боја и кадифниот дизајн изразуваат топла и среќна атмосфера; Покрај тоа, таа е погодна за појавување на повеќето видови облека, без разлика дали носите џемпер или фустан. Широка Примена : Божиќните капи за возрасни можат широко да се усвојат во многу различни прилики, Како Што Се Божиќни забави, забави за танцување, косплеј, изведба и многу повеќе; Црната и црвената боја ќе ви помогнат да создадете различен изглед. Карактеристики : Создадете Божиќна атмосфера : класичниот дизајн и бојата на забавната Божиќна капа се погодни за божиќната атмосфера.

Главните карактеристики

Избор на клиент