Сет На Фарови НА SCKJ Компатибилен со superduty L+R Страна w/сијалица
Новак

Сет На Фарови НА SCKJ Компатибилен со superduty L+R Страна w/сијалица

DEN 1336.00

Во достапна форма

Фитмент : ве Молиме проверете Фитнес Филтер и Опис за да видите дали оваа ставка ќе работи на вашето возило пред купувањето! Опис : Гаранција : 1 Година; Гарантни Услови И Услови; Услови За Користење; Политика За Покривање На Гаранцијата. Фарови : Произведени од компоненти, ова е вашата најдобра опција и ефтина за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - ОЕ за вашиот оштетен или постар фабрички дел.; Сите делови вклучуваат 1-годишна, неограничена километража гаранција.вклучете 1-годишна гаранција за неограничена километража. Забелешки : Локација : Лево И Десно; Тип : Композитен; количина продадена : Сет од 2; ое број : 1 C3 Z13008 AA, 1 C3 Z13008 BA; Боја/финиш : Јасна леќа; Препорачана употреба : OE ; извор На Светлина : Халоген; број на делови : FO2503147, FO2502147; Собрание : со сијалица(и); размена на дел број : 1 C3 Z13008 AA, fo2503147, 1c3z13008ba, fo2502147; КОМПОНЕНТИ : (2) ФАРОВИ; СОСТОЈБА : НОВА; ЛОКАЦИЈА : ЛЕВО И ДЕСНО. Дел# : 1 C3 Z13008 BA, FO2502147,FO2503147,9588491, 1 C3 Z13008 AA. Фитмент : ве Молиме проверете Фитнес Филтер и Опис за да видите дали оваа ставка ќе работи на вашето возило пред купувањето!Опис гаранција : 1 Година Гарантни Услови И Услови На Политиката За Покривање На Гаранцијата Фарови Произведени од компоненти, ова е вашата најдобра опција и ефтина за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - ОЕ за вашиот оштетен или постар фабрички дел.

Главните карактеристики

Избор на клиент