Метал фиџгет Спинер, сјај зелена во темна сензорна играчка за рака, бучава без стрес вознемиреност Додај редуктор за олеснување на АДХД за деца и возрасни - доаѓа со
Новак

Метал фиџгет Спинер, сјај зелена во темна сензорна играчка за рака, бучава без стрес вознемиреност Додај редуктор за олеснување на АДХД

DEN 3.33

Во достапна форма

Сертифицирана играчка-одобрена ASTM F963-17 и CPSIA, ги следи упатствата за деца на деца на САД, безбедно за деца над 3 години Искористете го максимумот од вашиот момент во канцеларија, патувајќи, на час, студира, на состанок или гледање телевизија!. Повторно употреблива сјајност-ексклузивниот турбо-сјај материјал впива секаков вид светла како што се сонце, LED сијалица или блиц на фотоапаратот на паметен телефон. Користете ја бесплатната фенерче доаѓа со спинерот за да добиете светкава до 40 мин во рамките на 10-секунди „светло полнење“. Ultimate remeiver на здодевноста - овој карактеристичен спин -формат на електромагнетниот пиштол нуди одличен зафат, тивок и брз спин цело време. Само трепкање и вртење и задоволството на секоја вртење на вртење е добра терапија за вознемиреност, како што се стрес, аутизам, АДХД, додаток или други проблеми со нарушување на вниманието. Совршен избор за подароци-Компактен дизајн, лесен за носење на џеб со големина на џеб и фенерчето со високо-излез го прави вистински подарок за очи за роденден, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Божиќ и Нова Година.

Главните карактеристики

Избор на клиент