84 Во Бар Стегач Леано Железо Рачка и 2 Во Длабочина На Грлото
Новак

84 Во Бар Стегач Леано Железо Рачка и 2 Во Длабочина На Грлото

DEN 2.33

Во достапна форма

84 Во Бар Стегач Леано Железо Рачка и 2 Во Длабочина На Грлото Бар Стегач, Тешки, Отворање (Во.) 84 во, Длабочина На Грлото (Во.) 2 инчи, Носивост (Лб.) 7,000, Номинална Железничка Големина (Во.) 1-1/2 х 15/32, Номинален Притисок На Стегање 1.700, Вретено Диа.) 5/8, Рампа Тип Мазна, Големина Завртка (Во. Отворање На Вилицата(Во.) 84 во, Стегач Лице (Во.) 2 х 2, Бар Дебелина (Во.) 7/16 во, Ширина Бар (Во.) 1 41/64 во, Бар Материјал Никел Обложени Челик, Должина Рачка (Во.) 5 3/4 во, Се Справи Со Материјал Леано Железо, Бар Големина (Во.) 1 3/4 во, Стегање Површина Д (Во.

Главните карактеристики

Избор на клиент