43 ПАРЧИЊА Демонски Материјали За Роденденска Забава, Украси За Забави, Вклучувајќи Транспарент За Среќен Роденден, Позадина, Балони Од Латекс, Топер За Торта, Блузи
Новак

43 ПАРЧИЊА Демонски Материјали За Роденденска Забава, Украси За Забави, Вклучувајќи Транспарент За Среќен Роденден, Позадина, Балони Од Латекс,

DEN 319.84

Во достапна форма

Пакет Вклучени : демонот тема партија материјали вклучуваат 1 парчиња Среќен Роденден Банер, 1 парчиња Позадина, 1 парчиња Торта Топер, 24 парчиња Кекси Топери, 16 парчиња Латекс Балони Висококвалитетен Материјал : украсите на банерот и тортата на овој производ се изработени од висококвалитетен картон кој е тврд и издржлив. Балоните од латекс се направени од висококвалитетен природен латекс, безбеден и еднократно. Ткаенината во позадина е отпечатена со дигитални отпечатоци со висока резолуција, со совршени детали и живописни шарени. Лесно за склопување : можете да ги споите за неколку минути, што е лесно да се инсталира и може да заштеди време и енергија. Широка Примена : Совршена За тема роденденска забава, забава на пријатели, фестивал или други Демонски теми. Одговара на вашите потреби за различни прилики, носи радост на вашата добро подготвена забава и е одличен подарок за децата кои ја сакаат оваа тема. Квалитетна Услуга : ние сме посветени на обезбедување квалитетна услуга на нашите клиенти, доколку имате какви било прашања или ви треба помош, слободно контактирајте не за да одговорите на сите ваши прашања. Дали планирате незаборавна тематска забава за вашите деца? Овој комплет за декорација на роденден е специјално дизајниран за деца.

Главните карактеристики

Избор на клиент