AHGDDA Sport Silicone Watchband Ремен За Зглоб За Garmin Феникс 7 6 6 Pro Fenix 5 Ferrunner 935 945 Lasyfit Брзо Ослободување 22mm Wirstband
Новак

AHGDDA Sport Silicone Watchband Ремен За Зглоб За Garmin Феникс 7 6 6 Pro Fenix 5 Ferrunner 935 945 Lasyfit Брзо Ослободување 22mm Wirstband

DEN 1.00

Во достапна форма

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите * Изработен од квалитетен органски силика гел, еколошки и здрав, Мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален часовник. *Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. *Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Главните карактеристики

Избор на клиент