МИНГКСИ 2 Парчиња 8 Решетки Чиста Кутија За Организатор Голем Пластичен Сад за Складирање Со Прилагодливи Разделувачи За Монистра УМЕТНОСТ САМ Занаети Накит Рибол?
Новак

МИНГКСИ 2 Парчиња 8 Решетки Чиста Кутија За Организатор Голем Пластичен Сад за Складирање Со Прилагодливи Разделувачи За Монистра УМЕТНОСТ

DEN 191.84

Во достапна форма

Изработени Од еколошки пп тврда пластика Тој е издржлив, цврст и отпорен на кршење.ако падне, не грижете се, разделувачите се доволно тесни, ништо не се меша. Големината на кутијата за складирање е 7,3 "l x 4,9" W x 1,6 "H, а големината на решетката е 1,7" l x 2,3" W x1, 5" H. 2 пакувајте кутија за складирање со одвојлива мрежа 8. Разделувачите во кутијата може да се преместат, така што можете да ги прилагодите разделувачите за да креирате прегради со сопствена големина. Јасно и транспарентно, ви овозможува да ја проверите содржината на полето за складирање на прв поглед без да го отворите случајот. тоа е погодно за вас да се види и да ги собереш. Совршен за организирање и складирање на мали предмети : чаши, монистра; кука за риболов, мамка за мамка за риби; букви од табла, мали додатоци, обетки, прстени, ѓердан, лекови од цмал, апчиња, електронски компоненти, уметнички занаети, нокти, навртки и завртки итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент