100 парчиња 12мм Песок Хартија Прстени Тркало Абразивни Песок Хартија Прстен Шкурка Тркало Мелење Малку со 2 парчиња Прачки
Новак

100 парчиња 12мм Песок Хартија Прстени Тркало Абразивни Песок Хартија Прстен Шкурка Тркало Мелење Малку со 2 парчиња Прачки

DEN 3.00

Во достапна форма

Користете висококвалитетен материјал, издржлив во употреба и има добар ефект на полирање и висока ефикасност Може да се инсталира на електрични алати како што се електрични брусилки и има добри перформанси на мелење. Тркалото за прстени од хартија од песок е погодно за чистење на метални површини, бришење прашина, бришење прашина, полирање, остатоци од соголување. Полирање абразивни хуаирдум прстен шкурка има мало тело, лесно е да се инсталира и замени стариот. Ние се стремиме да ви обезбедиме најквалитетен производ и најдобро искуство со клиентите, ако не сте целосно задоволни, ве молиме слободно контактирајте не во секое време. Карактеристики : 1. Користете висококвалитетен материјал, издржлив во употреба. Може да се инсталира на електрични алати како што се електрични брусилки и има добри перформанси на мелење. Има добар ефект на полирање и висока ефикасност 4.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Material:
Sandpaper
Rod Diameter:
3.175mm
Grit:
80
Diameter:
12mm
Weight:
Approx. 92g / 3.2oz
Package List:
100Pcs Sand Paper Rings:
2Pcs Rod :

Избор на клиент