феби билштајн 05583 заграда за склопување на менувачот-Пакет од 1
Новак

феби билштајн 05583 заграда за склопување на менувачот-Пакет од 1

DEN 430.40

Во достапна форма

Тежина[ кг] : 0,04 Потребна количина : 2. Тип На Пренос : Рачен Менувач. Појавување На Оригиналниот Квалитет На Опремата. Директна Замена За Оригиналниот Дел. Проверете ја апликацијата пред да ја поставите на возилото. Мора да биде инсталиран од квалификуван техничар. Ова е оригинална Заграда на феби билштајн.Феби билштајн Заградата не се универзални производи и се прилагодени на специфичните барања на секој производител на возила.Зошто да изберете феби билштајн?Секогаш еден чекор понапредкако трендсетерки во независниот резервен пазар, целта на феби билштајн е секогаш да биде меѓу првите што ќе се пласираат на пазарот со развој на нови производи што можат да се вклучат во проширување на сопствениот асортиман на производи. феби не е само снабдувач и остава свој белег на пазарот како производител со своите "решенија Направени Во Германија". производствената компетентност на феби му овозможува да создаде разновиден асортиман на висококвалитетни производи, вклучувајќи ниши делови кои често се перципираат само како дилери.Нашата аспирација : силен и широк спектар на производи со врвен квалитет Одделот за Автомобили на феби нуди тестирани резервни делови за квалитет на ое за да одговараат на сите популарни Европски модели, вклучувајќи германски, француски, италијански, шведски и Азиски типови возила.

Главните карактеристики

Избор на клиент