Моливи За Усни - Со Четка
Новак

Моливи За Усни - Со Четка

DEN 1260.80

Во достапна форма

КАРАКТЕРИСТИКИ И ПРИДОБИВКИ : Прекрасен избор на моливи за очи и усни Што Може да се Повлечат - Само Извртувајте Молив Нагоре И Надолу Моливи За Очи и Усни лесно измешајте со размачкана и четка За усни Долготрајна водоотпорна боја Моливи што се повлекуваат се лесни за употреба, само извртувајте го моливчето за да го поместите оловото до саканата должина. И окото и усните се достапни во широк избор на бои. Моливи се спакувани со елегантен црн барел, боја означена на барел и вклучува четка за усните. Водоотпорните моливи остануваат недопрени на усните и очите подолг временски период-често цел ден! Моливи се применуваат непречено и може да бидат размачкани ако сакате да создадете мешан, професионален изглед. Сите бои на молив може лесно да се отстранат со средство за отстранување шминка или чистење на лицето.

Главните карактеристики

Избор на клиент