30 парчиња тенок топка за пенкала црно мастило свадба пенкала метални пенкала поставени за свадба гостински книги канцелариски материјали ученици наставници пофа?
Новак

30 парчиња тенок топка за пенкала црно мастило свадба пенкала метални пенкала поставени за свадба гостински книги канцелариски материјали ученици

DEN 3.00

Во достапна форма

Пакетот вклучува : getе добиете 30 парчиња пенкала за топка, доволно количество за да се сретнете со вашето секојдневно користење и замена, неопходни и практични пенкала за повеќето луѓе, за да можете да ги споделите со членот на вашето семејство, пријатели, колега, соученици Трајни за употреба : Овие случаи на метални топка за пенкало се изработени од траен бакар, цврста конструкција го прави пенкалото не е лесно да се пробие или да се деформира, а внатрешноста на полнењето е исполнето со мазно мастило; Карактеристики на мазен изглед, ви нудат удобно искуство со држење. Напишете непречено : Овие пенкала за топка се едноставни и цврсти, пишувајте непречено, мастилото тече рамномерно, а врвот на пенкалото непречено се лизга на хартијата, правејќи да се чувствувате удобно додека пишувате и постигнете добро пишување резултати. Лесно за носење : Секое црно мастило пенкало е лесен и директно, лесно за да носите и чувате, нема да заземате премногу простор во вашата канцелариска кутија или торба, да го носите со себе, може да ви помогне да напишете важни информации навреме.

Главните карактеристики

Избор на клиент