Ступел Индустрии виски &засилувач; Мраз Крутони Духовит Кујна Коктел Фраза, Дизајн Од Дафне Полсели
Новак

Ступел Индустрии виски &засилувач; Мраз Крутони Духовит Кујна Коктел Фраза, Дизајн Од Дафне Полсели

DEN 1.33

Во достапна форма

Димензии : 16 х 1 Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Боите на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Произведено во САД. Уметничкото Дело Се Однесува На : Типографија; Мешан Пијалок; Коктел; Кујна. Дизајн На Дафне Полсели. Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови "Врамени Ѕидни уметнички дела Со Текстура На Giclee". Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платнени производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на секој простор. Секое парче е монтиран со 1.5 инчен дебел абонос дрво жито рамка која е подготвена да висат! Барате изјава? Имаме големи уметнички дела на располагање.

Главните карактеристики

Избор на клиент