Рамфин Зачини Порозни Шишиња За Цедење, Сад За Облекување Салата, Шишиња За Цедење Сосови, Шише За Цедење Салата Со Повеќе млазници, Сос ЗА СКАРА, Шишиња Со Масло-6 па
Новак

Рамфин Зачини Порозни Шишиња За Цедење, Сад За Облекување Салата, Шишиња За Цедење Сосови, Шише За Цедење Салата Со Повеќе млазници,

DEN 2.33

Во достапна форма

Еднократно шише со стискање на зачини со 5 млазници-капачето за дизајн на 5 млазници го прави рамномерно и непречено исцедено Порозното шише за облекување салата опремува проѕирен капак со внимателен и отпорен на истекување капак што може да избегне истекување. Дијаметарот на млазницата е околу 0,1 см, совршена големина за контрола на протокот. Врвен Квалитет - овие шишиња за цедење зачини за сос се направени од јп за храна. Тие се студија и меко шише. Лесно се истиснува. Последен и издржлив. Разноврсна - овие шишиња за цедење зачини се совршени за поставување сос ЗА СКАРА, кечап, масло, мајо, сенф, прелив за салата, јаворов сируп и многу повеќе, без разлика за употреба во кујна или СКАРА на отворено, тоа би бил вашиот најдобар избор. Доволно за варијантни прилики-вклучува 6 5-шишиња за стискање на млазницата и етикети за налепници. Доволно за скара партија или кујна користи. Димензија-Висина-18,5 см/7,3 во висина. Дијаметарот на основата е-6см/2,4 инчи, Дијаметар на устата на капачето : 5см/2ин; Капацитет : 380мл/13оз.

Главните карактеристики

Избор на клиент