Едсам Мото З3 Игра Случај, Мото З3 Случај Со HD Екран Заштитник, Двослоен Шок-Отпорен Случај со Kickstand За Motorola Moto Z3 Игра/Moto Z3
Новак

Едсам Мото З3 Игра Случај, Мото З3 Случај Со HD Екран Заштитник, Двослоен Шок-Отпорен Случај со Kickstand За Motorola Moto Z3 Игра/Moto

DEN 127.84

Во достапна форма

Совршено компатибилен Со Motorola Moto Z3 Play/ Moto Z3 Само, (ЗАБЕЛЕШКА : ПАКЕТ СОДРЖИНА 1 Пакет Премиум Нано Експлозија Доказ Мека HD Екран Заштитник) Целосна заштита : Отпорен На Удари И отпорен на Гребење за мали капки и подигнат раб на усните ги штити предниот екран и камерата. Мека тпу внатрешна и деликатна врежана текстура против лизгање компјутер назад. 2 во 1 хибриден дизајн-Мека гума и Тврда пластика, задниот капак е солиден, подигнатите рабови можат да ги заштитат камерата и екранот. Дизајн На штандот - Вградениот држач за удари е совршено сместен под агол што овозможува оптималната позиција за гледање да ги задоволи вашите очи. Прецизно сечење и дизајн - Лесен пристап до сите порти, сензори, звучници, камери и сите карактеристики. Карактеристики : штанд за гледање без раце, можете да ја утешите употребата на Вашиот Телефон од кој било агол за да гледате видеа ,филмови и Youtube.

Главните карактеристики

Избор на клиент