Лепенка За Кашлица За Нега На тело, Билни Состојки Го Активираат Имунитетот Кашлица Олеснување Лепенка Лесна Апсорпција Намалување На Течење На Носот за Болки Во Г
Новак

Лепенка За Кашлица За Нега На тело, Билни Состојки Го Активираат Имунитетот Кашлица Олеснување Лепенка Лесна Апсорпција Намалување На Течење

DEN 1.67

Во достапна форма

Вклучен пакет : вкупно 10 парчиња закрпи за акупункт на кашлица, погодни за болки во грлото и други симптоми предизвикани од ладна свила Соодветни Луѓе : налепница за кашлица за нега на Тело може да се користи за субздрави луѓе со кашлица, назална конгестија и течење на носот. За Акупункт : лепенката За Ладна кашлица може да се залепи на соодветната точка на акупунктура за да обезбеди подобар ефект, што е погодно за употреба. Лесен За Употреба : само треба да ја извадите лепенката за олеснување на кашлицата во градите и да ја откинете мембраната, да ја нанесете на акупунктите На Танжоу. Безбедни Состојки : лепенка за кашлање за нега на Телото е направена од безбедни и благи состојки, без никаков несакан ефект, можете да ја користите со доверба. Вклучен пакет : вкупно 10 парчиња закрпи за акупункт на кашлица, погодни за болки во грлото и други симптоми предизвикани од ладна свила. Соодветни Луѓе : налепница за кашлица за нега на Тело може да се користи за субздрави луѓе со кашлица, назална конгестија и течење на носот. За Акупункт : лепенката За Ладна кашлица може да се залепи на соодветната точка на акупунктура за да обезбеди подобар ефект, што е погодно за употреба.

Главните карактеристики

Item Type:
Cough Relief Patch
Material:
Organics
Quantity:
10pcs
Shelf Life:
3 years
Function:
Relieve cough, runny nose, etc.
Package List:
10 xCough Relief Patch :

Избор на клиент