Агат Подлога со Сребрен Раб
Новак

Агат Подлога со Сребрен Раб

DEN 1389.76

Во достапна форма

Оваа листа е за еден (1) подлога по купување Подлогите се движат помеѓу 3,5 " -5 " во големина. Сребрениот раб сигурно ќе импресионира. Бидејќи овие прекрасни кристали се природни оној (s) што ќе ги добиете ќе изгледа слично на прикажаните фотографии, но не идентични. Овие прекрасни природни камења доаѓаат во многу различни тонови. Тие се исечени и додадоа браници за да ја заштитат вашата маса и да избегнат лизгање. Тие се подготвени да бидат додадени во нивниот нов дом и да се користат како подлоги или дури и исто толку украсни парчиња. Лесно за чистење, издржливо и убаво овие подлоги од агат не само што ќе дадат комплименти за секој дом, туку ќе донесат добра енергија со себе. Леле вашите гости, заврши вашиот дом изглед, или едноставно направи вашиот пијалок изгледа дека многу повеќе привлечен. Овие природни подлоги за парчиња агат се најуникатниот предмет што треба да го додадете во комплетот кујна/бар, бидејќи нема два слични.

Главните карактеристики

Избор на клиент