Монтирање на автомобил За Oppo Најдете X3 Lite-Rearview Mirror Mount, Ретровизор Прилагодлив Gps Држач За Автомобил За Oppo Најдете X3 Lite-Jet Black
Новак

Монтирање на автомобил За Oppo Најдете X3 Lite-Rearview Mirror Mount, Ретровизор Прилагодлив Gps Држач За Автомобил За Oppo Најдете

DEN 2.67

Во достапна форма

⚓ [БЕЗБЕДНО и ЗДРАВО] Прикачете Ја Монтажата директно на ретровизорот ПРИЛАГОДЛИВИОТ затворач безбедно се прицврстува на рачката и може да издржи секаква брзина или да помине преку нерамнини на патот. ? [ПРИРОДЕН ПОГЛЕД] Погодно поставете Го Вашето Откритие X3 Lite директно под ретровизорот. Овој држач за Автомобили обезбедува природна гледна точка за возачот брзо да погледне на екранот за брзи телефонски повици или ГПС навигација. ? [ПЕЈЗАЖ ИЛИ ПОРТРЕТ] прилагодливи странични раце удобно и безбедно го зафаќаат Вашето Откритие X3 Lite. ЗАВРТЕТЕ го држачот под кој било агол, вклучувајќи режими на пејзаж или портрет, за да ви овозможи најдобар можен поглед. ? [ЦЕЛОСНО ПРИЛАГОДЛИВИ] прилагодливи краци овозможуваат гледање ПОД кој БИЛО АГОЛ што сакате. Притиснете ги сребрените копчиња за прилагодување за привремено отклучување на секој од зглобовите за да се прилагодите на посакуваниот приказ и едноставно отпуштете го копчето за да го заклучите на своето место. ? [ИЗДРЖЛИВ] Конструиран СО ИЗДРЖЛИВИ поликарбонатни материјали и сложено дизајнирани делови за долготрајна употреба и функционалност. Безбедно монтирајте Го Вашето Откритие X3 Lite во вашето возило со Држач за Автомобил Со Ретровизор на Box Wave. Прикачете Ја Монтажата директно на ретровизорот. ПРИЛАГОДЛИВИОТ затворач безбедно се прицврстува на рачката и може да издржи секаква брзина или да помине преку нерамнини на патот.Погодно поставете Го Вашето Откритие X3 Lite директно под ретровизорот. Овој држач за Автомобили обезбедува природна гледна точка за возачот брзо да погледне на екранот за брзи телефонски повици или ГПС навигација.

Главните карактеристики

Избор на клиент