Лука Роденден Материјали, Лука Роденден Декорации Сет Вклучува 1 Среќен Роденден Банер, 1 Среќен Роденден Позадина, 1 Чаршав, 1 Торта Блузи, 24 Кекс Топер, 12 Роденден Ба
Новак

Лука Роденден Материјали, Лука Роденден Декорации Сет Вклучува 1 Среќен Роденден Банер, 1 Среќен Роденден Позадина, 1 Чаршав, 1 Торта Блузи,

DEN 1230.40

Во достапна форма

€Пакетот вклучува : партиски материјали -1 еез "СРЕЌЕН РОДЕНДЕН" Банер, 1 еез Среќен Роденден Позадина, 1 парчиња торта топер, 12 парчиња балони, 24 парчиња Кекси, 1 парчиња чаршав ●ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ● : сите производи се изработени од висококвалитетни материјали, по строг процес на производство, целосно ја разгледуваме забавата и безбедноста на децата при развивање на овие партиски материјали, садовите ЗА јадење ГИ исполнуваат стандардите за безбедност НА САД, можете да ги купите со доверба. ● ПАРТИСКИ МАТЕРИЈАЛИ : Добредојдовте на забавата. Полн со детски теми и специјални обрасци, тоа ќе им се допадне на возрасните и децата. Кога организирате ваква тематска забава со вашето семејство, тоа ќе биде незаборавно сеќавање. Садовите за јадење се целосно за еднократна употреба, нема потреба да миете садови или да ставате во машина за миење садови внатре по забавата , тоа нема да го зголеми товарот на домашните работи, можете добро да уживате во забавата. Применливи прилики : Погоден За забави и украси за цртани филмови забави, детски роденденски забави, празнични забави, детски игри, забави во училница, семејни собири, меѓу Нас тематски филмски маратони или прослави, исто така како украси за домови и декорација на соби. Questers Service® : Ако имате какви било прашања во врска со производот или имате какви било проблеми по добивањето на производот, можете да не контактирате во секое време и ние ќе ја обезбедиме најдобрата услуга. €Пакетот вклучува : партиски материјали -1 еез "СРЕЌЕН РОДЕНДЕН" Банер, 1 еез Среќен Роденден Позадина, 1 парчиња торта топер, 12 парчиња балони, 24 парчиња Кекси, 1 парчиња чаршав. ●ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ● : сите производи се изработени од висококвалитетни материјали, по строг процес на производство, целосно ја разгледуваме забавата и безбедноста на децата при развивање на овие партиски материјали, садовите ЗА јадење ГИ исполнуваат стандардите за безбедност НА САД, можете да ги купите со доверба.

Главните карактеристики

Избор на клиент