Играчка За Меч Што Може Да Се Повлече Тојвијан Осветлете Стап За Играчки За Диносауруси Стап Што Се Повлекува За Деца Прозрачен Меч Од Диносаурус
Новак

Играчка За Меч Што Може Да Се Повлече Тојвијан Осветлете Стап За Играчки За Диносауруси Стап Што Се Повлекува За Деца Прозрачен Меч Од

DEN 1.33

Во достапна форма

Пластична, Електронска Компонента Големината на Оваа Блескава Играчка За Меч е умерена и погодна за фаќање без да ја повредите раката. Помогнете во промовирањето на децата способности за емоции, визија, интелектуален развој, рака и мозок, фаќање, сензорна, координација рака-око, развој на интерес. Играчката За Меч што Се Повлекува има едноставен дизајн, но многу практична во употреба, ви носи многу погодност. мама и тато да си играат со деца, интеракцијата родител-дете ги подобрува чувствата. Изработена од врвен и цврст материјал, практична и не е лесна за деформација, играчката е безбедна и. Пластична, Електронска Компонента. Големината на Оваа Блескава Играчка За Меч е умерена и погодна за фаќање без да ја повредите раката. Помогнете во промовирањето на децата способности за емоции, визија, интелектуален развој, рака и мозок, фаќање, сензорна, координација рака-око, развој на интерес. Играчката За Меч што Се Повлекува има едноставен дизајн, но многу практична во употреба, ви носи многу погодност. мама и тато да си играат со деца, интеракцијата родител-дете ги подобрува чувствата. Изработена од врвен и цврст материјал, практична и не е лесна за деформација, играчката е безбедна и. Опис Ова Е смешен и цртан дизајн Играчка За Меч Што Може Да се Повлече, која е изработена од висококвалитетен пластичен материјал, безбедна и децата можат да бидат сигурни дека ќе ја користат. Уникатниот прозрачен дизајн ја прави Оваа Играчка Со Меч Од Диносаурус покреативна и карактеристична.

Главните карактеристики

Избор на клиент