Дешем 2 парчиња 5мл Лабораторија Мерење Дипломиран Цилиндар Со Излив Уста
Новак

Дешем 2 парчиња 5мл Лабораторија Мерење Дипломиран Цилиндар Со Излив Уста

DEN 159.84

Во достапна форма

Направено Од Боросиликатно Стакло 3 Жарење Точка 560 . Линеарен Коефициент На Експанзија 32×10-7/℃. Точка На Омекнување820 . Дешем Наука Снабдување. Дешем 5мл Стаклен Мерен Цилиндар Со Излив Уста И Лабораторија За Дипломирање Стакларија 1, Капацитет 5мл, 2, Вкупна Висина 115мм 3, Дијаметар е 14мм 4, Стандард : ИСО меѓународен стандард 5, Материјал : боросиликатно стакло 3,3 6, Количина : 2 парчиња/Многу.

Главните карактеристики

Избор на клиент