Професионално [15м/50фт] Нуркање Телефон Случај За Сите Samsung Galaxy/Apple iPhone Серија, Водоотпорен Мобилен Телефон Покритие Со Јаже За Отворено Сурфање Пливање Нуркање Фото
Новак

Професионално [15м/50фт] Нуркање Телефон Случај За Сите Samsung Galaxy/Apple iPhone Серија, Водоотпорен Мобилен Телефон Покритие

DEN 815.84

Во достапна форма

?●Најновиот Случај За Професионално Нуркање IP68 ® куќиштето За нуркање од втора генерација не само што е компатибилно со паметните телефони apple и samsung galaxy phone опишани на главната слика, туку е и компатибилно со моделите на мобилни телефони опишани во првата генерација нуркачка кутија и најновите модели на мобилни телефони Apple и Samsung на пазарот (како што се i Phone 14 Pro/14 Pro Max,i Phone 14/14 Плус,i Phone 13 Pro/13 ПРО макс, самсунг галакси ноте20 ултра/галакси С22 Ултра/С22 Плус/с23 ултра/с23 плус) ?€Надградени 66ft/20m Максимална Длабочина На Нуркачка Вода●ние користиме висококвалитетни ip68 водоотпорни и отпорни на притисок на вода цврсти материјали за да ја надградиме максималната длабочина на нуркање на куќиштето за нуркање од 15 M/50 FT до 20 M/66 FT, што во голема мера ја подобрува водоотпорноста и отпорноста на притисок на нуркачката обвивка. Ако вие и вашето семејство или пријатели сте ентузијасти на отворено кои сакаат какви било спортови на вода или под вода, тогаш оваа надградена школка за нуркање дефинитивно ќе стане вашиот најдобар партнер за патување или одмор. ?€Надградени Соединение Метални Сврзувачки Елементи И Предвремени ● случајот за нуркање од втората генерација користи композитни метални сврзувачки елементи и преклопни прицврстувачи , кои се потрајни и поцврсти. Две ролетни и две телефонски тела се прицврстуваат од двете страни, погодни за телефони чии копчиња за јачина на звук од левата или десната страна. Лесна контрола за правење убави слики кога сте под вода. Исто така, има постојана точка на фонографски статив, исто така можете да ја инсталирате на професионална опрема за фотографирање како монопод, статив или стабилизатор. ?●100% Заштита На Целото Тело, Прецизни Исечоци € Користете ipx8 стандарден водоотпорен квалитетен материјал, секоја заштитна обвивка претрпе повеќе водоотпорни и тестови за притисок за да обезбеди 100% водоотпорна заштита за секое ваше подводно патување.

Главните карактеристики

Избор на клиент