Кабилок 2 парчиња Кујна Златни Бонбони Кафе Шеќер Декор Накит Со Чаша За Садови Капак Чувар На Пиперка Гроздобер Модел Зачини Визби За Чинија Со Пауни Сервирање Лаж
Новак

Кабилок 2 парчиња Кујна Златни Бонбони Кафе Шеќер Декор Накит Со Чаша За Садови Капак Чувар На Пиперка Гроздобер Модел Зачини

DEN 724.48

Во достапна форма

КЕРАМИЧКИ БОНБОНИ чинииЦинк Легура Материјал Шеќер Сад-Изработени Од Премиум Цинк Легура, Елегантен и, не леплив материјал, Материјал Од Легура на цинк Сад За Шеќер-Изработен Од Врвна Легура На Цинк, Елегантен и, Не леплив материјал,. ТЕГЛА СО ШЕМА НА ПАУНАнтичко Јадење Со Бонбони Усвојување на врвен материјал од керамика и легура на цинк, цврст и за долгорочна употреба. КУЈНСКИ МАТЕРИЈАЛИоблик и извонредна текстура, роман и извонредна, добра декорација на домот или трпезаријата. ЗАЧИНИТЕ можат да бидат Погодни За држење чај лист, чили во прав , шеќер, сол и така натаму. ШЕЌЕР САД со КАПАК и луксузно моделирање, ви дозволуваат да уживате во животот. КЕРАМИЧКИ БОНБОНИ чинииЦинк Легура Материјал Шеќер Сад-Изработени Од Премиум Цинк Легура, Елегантен и, не леплив материјал,. Материјал Од Легура на цинк Сад За Шеќер-Изработен Од Врвна Легура На Цинк, Елегантен и, Не леплив материјал,. ТЕГЛА СО ШЕМА НА ПАУНАнтичко Јадење Со Бонбони Усвојување на врвен материјал од керамика и легура на цинк, цврст и за долгорочна употреба. КУЈНСКИ МАТЕРИЈАЛИоблик и извонредна текстура, роман и извонредна, добра декорација на домот или трпезаријата. ЗАЧИНИТЕ можат да бидат Погодни За држење чај лист, чили во прав , шеќер, сол и така натаму. ШЕЌЕР САД со КАПАК и луксузно моделирање, ви дозволуваат да уживате во животот. Пакетот Вклучува 2 x Шолја Шеќер Со Карактеристики на лажица-Погоден за дома, кафуле, канцеларија, сала за состаноци, ресторан, продавница за шведска маса итн. - Материјал : легура На Цинк, тегла со керамички шеќер. - Одлично за зачини, зачини, сол, шеќер, чај лист, брашно, кафе и така натаму дозер за шеќер.

Главните карактеристики

Избор на клиент