Бешан Есенцијално Масло За Складирање Случај Патување Носител На Нафта 70 за 5 10 15 мл Шишиња &засилувач; Ролери Шишиња Со Налепници И Шише Отварач РОЗОВА-13.2 Lx9. 4 Wx3. 7 H
Новак

Бешан Есенцијално Масло За Складирање Случај Патување Носител На Нафта 70 за 5 10 15 мл Шишиња &засилувач; Ролери Шишиња Со Налепници

DEN 3.00

Во достапна форма

✽ Различни Големини На ДупкиРазлични од другите конкуренти имаме три големини на дупки што одговараат на различни" стандардни " шишиња (не се вклучени)На пример 5мл, 10мл, 15мл и 20мл. ✽ Повеќе Функционални" екстра " Баластds држи материјали, Во Комбинација со користење на искуство, ние дизајниравме различни џебови, така што секоја ставка може да се постави разумно. Отстранлива основа, лесна за чистење на кутијата. ✽ ПРЕКРАСНИ ПОДАРОЦИ - имаме дар на приспособена самостојна чипка рачно напишани налепници за водоотпорна етикета 4 листови, капалка 4 парчиња, клуч за шишиња 1 парчиња, синџир за клучеви 1 парчиња, резервен тампон слој 1 парчиња, сите шишиња не се вклучени. И нашиот надворешен дизајн на тампон слој не само што го штити вашето шише од безбедност, иновации плус еластичен дизајн на јаже, исто така може да собере повеќе предмети. Ако откриете дека нешто недостасува од пакетот, ве молиме контактирајте не за повторно испраќање или враќање на средствата.

Главните карактеристики

Избор на клиент