Свирли Сини Персонализирани Визит-Картички
Новак

Свирли Сини Персонализирани Визит-Картички

DEN 4319.20

Во достапна форма

Големина-приближно 3,4 инчи х 2,1 инчи Овие персонализирани визит-картички се професионално печатени од една страна, стил на разгледница на свилена картичка со највисок квалитет користејќи технологија за дигитално печатење. Можете да изберете да ги чувате картичките како што се и едноставно да додадете свои детали или да направите промени во фонтот и бојата. Ве молиме испратете ни ги вашите податоци токму онака како што би сакале да ги прочитате вашите визит-картички. Ние ги обработуваме сите нарачки рачно за да се осигураме дека вашиот производ изгледа совршено и ќе го поправиме целото растојание и ќе обезбедиме изгледот да изгледа одлично пред да ја завршите вашата нарачка. Вашите картички ќе пристигнат внимателно спакувани. Имаме огромен спектар на персоналните картички, покани, свадба знаци, отпечатоци, бантинг и постери. Ве молиме погледнете ја нашата продавница за повеќе опции во www./продавници/Црвенокосиот отпечаток. Големина-приближно 3,4 инчи х 2,1 инчи. Овие персонализирани визит-картички се професионално печатени од една страна, стил на разгледница на свилена картичка со највисок квалитет користејќи технологија за дигитално печатење. Можете да изберете да ги чувате картичките како што се и едноставно да додадете свои детали или да направите промени во фонтот и бојата.

Главните карактеристики

Избор на клиент