Богатствата НА каролина Lh9366bucarc Сино Рамно Обложени Ретривер Сет на 2 Чаша Носителот Автомобил Подлошки, Абсорбента Песочник Подлоги За Носителите Автомобил Чаши П
Новак

Богатствата НА каролина Lh9366bucarc Сино Рамно Обложени Ретривер Сет на 2 Чаша Носителот Автомобил Подлошки, Абсорбента Песочник Подлоги

DEN 3.00

Во достапна форма

Привлечен Дизајн : Нашиот Комплет Од 2 Подлоги за Автомобили од Песочник има живописни уметнички дела во целосна боја што го прикажуваат вашиот личен стил и додаваат талент во внатрешноста на вашето возило Оптимална Големина : секој подлога за пијалоци од песочник е прецизно изработен со дијаметар од 2 1/2 инчи и висина од нешто повеќе од 1/4 инчи, обезбедувајќи совршено вклопување за повеќето држачи за чаши за автомобили. Супериорна Апсорпција : Изработени од висококвалитетен песочник, овие подлоги нудат одлична апсорпција, ефикасно впивајќи кондензација на пијалоци, одржувајќи ги држачите за чаши суви и чисти. Практични и Стилски : Овие подлоги не само што спречуваат неуредни капки и излевања во вашето возило, туку делуваат и како уникатно акцентно парче, подобрувајќи ја внатрешноста на вашиот автомобил и предизвикувајќи разговори. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Подароци За Ретривер Со рамна Облога, колекционерски предмети Со Рамно Обложени Ретривери, Подлога за Автомобил Со Рамно Обложени Ретривери. Привлечен Дизајн : Нашиот Комплет Од 2 Подлоги за Автомобили од Песочник има живописни уметнички дела во целосна боја што го прикажуваат вашиот личен стил и додаваат талент во внатрешноста на вашето возило. Оптимална Големина : секој подлога за пијалоци од песочник е прецизно изработен со дијаметар од 2 1/2 инчи и висина од нешто повеќе од 1/4 инчи, обезбедувајќи совршено вклопување за повеќето држачи за чаши за автомобили. Супериорна Апсорпција : Изработени од висококвалитетен песочник, овие подлоги нудат одлична апсорпција, ефикасно впивајќи кондензација на пијалоци, одржувајќи ги држачите за чаши суви и чисти. Практични и Стилски : Овие подлоги не само што спречуваат неуредни капки и излевања во вашето возило, туку делуваат и како уникатно акцентно парче, подобрувајќи ја внатрешноста на вашиот автомобил и предизвикувајќи разговори.

Главните карактеристики

Избор на клиент