Фиоки за Складирање Ipetboom Фиоки За Складирање Ткаени Корпи, 1pc Ткаени Сарафани Кутија 3 Прегради Плетени Корпи За Складирање Ткаени Десктоп Организатор На Накит Орг?
Новак

Фиоки за Складирање Ipetboom Фиоки За Складирање Ткаени Корпи, 1pc Ткаени Сарафани Кутија 3 Прегради Плетени Корпи За Складирање Ткаени

DEN 1.67

Во достапна форма

Мултифункционална корпа за складирање за чување крпи за раце, тоалети за бања Зачини, леб во кујната. Клучеви, монети, далечински управувачи во дневната соба, козметика во спалната соба. Максимизирајте го вашиот простор со организирање на вашите работи. Карактеристики заоблени агли за безбедност. Атрактивен минималистички дизајн кој го надополнува или надополнува секој декор. Оваа природна ткаена корпа со алги со капак не само што има функција за складирање, туку ви овозможува и да ја почувствувате природната арома. Морската трева е еден од најдолгите - материјали од луѓето за ткаење предмети од сите видови. Мултифункционална корпа за складирање за чување крпи за раце, тоалети за бања. Зачини, леб во кујната. Клучеви, монети, далечински управувачи во дневната соба, козметика во спалната соба. Максимизирајте го вашиот простор со организирање на вашите работи. Карактеристики заоблени агли за безбедност. Атрактивен минималистички дизајн кој го надополнува или надополнува секој декор. Оваа природна ткаена корпа со алги со капак не само што има функција за складирање, туку ви овозможува и да ја почувствувате природната арома. Морската трева е еден од најдолгите - материјали од луѓето за ткаење предмети од сите видови.

Главните карактеристики

Избор на клиент