Кадифен Играчка Црна мачка12 инчен Кадифен Перница За Тело, Слатки Полнети Мачиња Перница Перница Домашен Декор Подароци
Новак

Кадифен Играчка Црна мачка12 инчен Кадифен Перница За Тело, Слатки Полнети Мачиња Перница Перница Домашен Декор Подароци

DEN 2.00

Во достапна форма

[Материјал] перницата за мачки за спиење е изработена од високо-безбедна и еколошка мека кадифена ткаенина + пп памучно полнење Супер мека ткаенина, симпатична, удобна и флексибилна. Машина за перење. ● КАДИФЕН кукла ● големината Е 31 СМ/12 инчи, поголема од сликата, полна отколку што очекувате ,ви носи целосно обвивка. [Долга перница] Она што ви го нудиме не е само голема перница, туку и најдобра перница за половината за да седите на софата, и најудобна перница за да спиете добро на креветот. [Широк опсег] : Црната мачка претставува паметност и храброст и ќе ви донесе среќа. Оваа црна кукла за мачки е добро изработена, извонредна по изглед, изгледа реално, мека на допир, не се плаши од стискање, лесна за чистење, цврста декорација и безбеден Висок секс, погодна за широк спектар на луѓе. [Совршен Подарок] : Прекрасен изглед, меко и удобно чувство и разноврсно. Многу е погоден како подарок за деца, љубовници, пријатели итн. изразете ја вашата љубов и благодарност. Тоа е подарок за Денот на Вљубените за мојата девојка и роденденски подарок за моето дете.

Главните карактеристики

Material:
Short plush fabric
Filler:
PP cotton
Purchase Notes:
It allows for 1-2 inch differences due to manual measurements.:
Multi-function:
This plush toy is suitable for bedroom, living room, home, office, kindergarten bed, sofa and any place you like. This is not only a plush toy, but also human pillows, neck pillows, backrest pillows, pillows, car pillows, and things you can rely on when you sleep, read, and work. Super soft and comfortable :

Избор на клиент