GPPZM 3 Ниво Домаќинство Овошје Countertop Метал Овошје Кошница Гроздобер Стил Послужавник Метал Кошница Решетката Дисплеј Штанд
Новак

GPPZM 3 Ниво Домаќинство Овошје Countertop Метал Овошје Кошница Гроздобер Стил Послужавник Метал Кошница Решетката Дисплеј Штанд

DEN 2.00

Во достапна форма

Совршен за сите видови складирање во домаќинството користете од кујната до семејната соба и многу повеќе Одлично е и како чинија за сервирање колачи за леб и добар држач за други суви добрите. централниот дел од овошниот сад е одличен додаток на вашата кујна, дневна соба или канцелариска плоча, додавајќи симплистички и елегантен модерен допир во вашиот дом додека безбедно ги чувате вашите работи. Совршен за вас како подарок за домаќинство, свадба, забава, роденден, празник. Можете лесно да го носите насекаде. Ставете го на масата, складирање во кабинетот, прикажување на масата. Погоден за дома, канцеларија, намирници, р., на отворено, пикник, употреба во градината. Веруваме дека ќе ви се допадне вашиот нов декоративен држач за овошни чинии. Совршен за сите видови складирање во домаќинството користете од кујната до семејната соба и многу повеќе. Одлично е и како чинија за сервирање колачи за леб и добар држач за други суви добрите. централниот дел од овошниот сад е одличен додаток на вашата кујна, дневна соба или канцелариска плоча, додавајќи симплистички и елегантен модерен допир во вашиот дом додека безбедно ги чувате вашите работи. Совршен за вас како подарок за домаќинство, свадба, забава, роденден, празник. Можете лесно да го носите насекаде. Ставете го на масата, складирање во кабинетот, прикажување на масата. Погоден за дома, канцеларија, намирници, р.

Главните карактеристики

Избор на клиент