ABOOFAN 2 парчиња Декор Плоча Клуч Керамички Контејнер Ситница Влезот Зајакот Пролет Накит Држач Сад Фигурина Во Облик На Биро Десктоп Десерт Статуа Фиока Клучеви Дек?
Новак

ABOOFAN 2 парчиња Декор Плоча Клуч Керамички Контејнер Ситница Влезот Зајакот Пролет Накит Држач Сад Фигурина Во Облик На Биро Десктоп

DEN 899.52

Во достапна форма

КЕРАМИЧКА ДЕСКТОП ПЛОЧА за СКЛАДИРАЊЕ Нашата керамичка лента за складирање во форма на зајаче е изработена од добро керамички материјали и практична за долгорочна употреба КЕРАМИЧКА ПЛОЧА за СКЛАДИРАЊЕ со добра изработка, текстурата на садот за зајаче е јасна, рабовите се мазни, нема да ги гребеат рацете кога ќе го користите. ДЕКОРАТИВНА СИТНИЦА ПЛОЧА ? Повеќенаменски-како одлично складирање накит, дисплеј и украсен додаток во спалната соба, комодата, ноќната маса, работната површина итн.Оваа златна украсна статуа на зајак е совршен центар на Божиќната гозба. ПОСЛУЖАВНИК ЗА СКЛАДИРАЊЕ ФИГУРИНИ ЗА ЗАЈАЦИ керамичкиот материјал ја прави плочата и не дамка за поголема погодност. ВЕЛИГДЕНСКИ САДОВИ послужавникот за складирање на работната површина е изработен од врвен керамички материјал безбеден и , не е лесен за бледнее. КЕРАМИЧКА ДЕСКТОП ПЛОЧА за СКЛАДИРАЊЕ Нашата керамичка лента за складирање во форма на зајаче е изработена од добро керамички материјали и практична за долгорочна употреба. КЕРАМИЧКА ПЛОЧА за СКЛАДИРАЊЕ со добра изработка, текстурата на садот за зајаче е јасна, рабовите се мазни, нема да ги гребеат рацете кога ќе го користите. ДЕКОРАТИВНА СИТНИЦА ПЛОЧА ? Повеќенаменски-како одлично складирање накит, дисплеј и украсен додаток во спалната соба, комодата, ноќната маса, работната површина итн.Оваа златна украсна статуа на зајак е совршен центар на Божиќната гозба. ПОСЛУЖАВНИК ЗА СКЛАДИРАЊЕ ФИГУРИНИ ЗА ЗАЈАЦИ керамичкиот материјал ја прави плочата и не дамка за поголема погодност. ВЕЛИГДЕНСКИ САДОВИ послужавникот за складирање на работната површина е изработен од врвен керамички материјал безбеден и , не е лесен за бледнее. Список на пакети 2 парчиња х 1 € Карактеристики На Фиоката За Керамичко Складирање-Материјал : Керамички Керамички Сад За Бонбони-Боја : Како што Е Прикажано Послужавник За Складирање Фигурини За Зајаци - фиоката за држач за фигурини за зајаци е симпатична и прекрасна, деликатна декорација на работната површина за вашата дневна соба послужавник за складирање на работната површина.

Главните карактеристики

Избор на клиент