Кингфенг Чист Бакар Позлатени Монети Антички Монети Од Сребрен Долар Египетски Монети 1922 Занаетчиска Колекција
Новак

Кингфенг Чист Бакар Позлатени Монети Антички Монети Од Сребрен Долар Египетски Монети 1922 Занаетчиска Колекција

DEN 1.33

Во достапна форма

€ Убава Цврста Метална Монета Можете да го користите како игра реквизит. ● Одлична идеја за подарок за мажи, момче, сопруг, младоженци, војска. ● Користете како Шарм За Среќа, Со Проѕирна пластична заштитна кутија. # Занаетчиски изработени, изградени да траат, двете страни се сигурна ПОБЕДА-ПОБЕДА. € Убава Цврста Метална Монета. Можете да го користите како игра реквизит. ● Одлична идеја за подарок за мажи, момче, сопруг, младоженци, војска. ● Користете како Шарм За Среќа, Со Проѕирна пластична заштитна кутија. # Занаетчиски изработени, изградени да траат, двете страни се сигурна ПОБЕДА-ПОБЕДА. Опис : производот е изработен од висококвалитетни материјали, издржлив и може да се користи долго време, ве молиме чувајте го на суво место. Може да се користи како туристички сувенири, колекционерски предмети, украси или како извонредни подароци за пријателите.

Главните карактеристики

Избор на клиент