Двоен Дин Автомобил Стерео Компатибилен Со Apple CarPlay Android Автоматски Мултимедијален Плеер 6,2 ИНЧЕН Екран На Допир Bluetooth Автомобил Аудио Радио Ресивер FM/AUX во/USB/SD / MP5 Пл
Новак

Двоен Дин Автомобил Стерео Компатибилен Со Apple CarPlay Android Автоматски Мултимедијален Плеер 6,2 ИНЧЕН Екран На Допир Bluetooth Автомобил

DEN 959.84

Во достапна форма

?€Медиуми Репродукција автомобил плеер радио поддршка USB DVR, можете да изберете рекордер, и автомобилот има репродукција, доказите може да се задржи ?€FM Bluetooth Автомобил Радио_ автомобил радио Со Bluetooth за повик без раце, bluetooth музика репродукција,и поток аудио музика од вашиот телефон на вашиот автомобил; Висок квалитет FM радио приемник, 18 претходно поставени станици за слушање музика, вести, времето. ?●Мултимедијален Плеер За автомобили Quoble din екран на допир carplay radio поддржува tf картичка, USB порта, полнење за вашиот телефон, компатибилен Со U диск, мобилен хард диск, топло-заменлив; aux аудио влезниот интерфејс може да се поврзе со аудио влез како ШТО СЕ MP3, мобилен телефон, музички плеер итн. 1* автомобил стерео. 1* автомобил стерео. Големина на екранот : 6,2 инчи. Резолуција на екранот : 800*480. Огледало линк : Жичен Андроид / IOS. Радио чип : 4745. Излезна моќност : 4 * 60 W. работна температура : -20€+80€. Поддршка : управувач Карплеј андроид автоматска функција За контрола/тркала/видео излез/Надворешен микрофон/WIFI/сплит екран/Шарени светла. Bluetooth верзија : 4. Моќ засилувач чип : AC7388. Радиофреквентен опсег : ФМ / АМ. Обратен влез : АХД. Огледало Врска : . Поддржете Ја Врската Со Огледало На Андроид/ Iphone, преку оригиналната USB линија на телефонот Може да се синхронизира со екранот на таблата, што може да поддржува apple мобилен телефон 13.

Главните карактеристики

Избор на клиент