ЛИОБО Мали Урни За Човечка Пепел Домашно Милениче Нерѓосувачки Челик Мали Урни За Кремирање За Мажи Жени Миленичиња, Мини Урни за Пепел-Со Животно Дрво
Новак

ЛИОБО Мали Урни За Човечка Пепел Домашно Милениче Нерѓосувачки Челик Мали Урни За Кремирање За Мажи Жени Миленичиња, Мини Урни за Пепел-Со Животно

DEN 1.33

Во достапна форма

●МАЛИ УРНИ за КРЕМИРАЊЕ-кога вашето тело спие засекогаш, кога не можете моја страна, не можете да знаете колку сум тажен Откако поминав еден болен ден по друг, конечно, повторно те најдов. Ставив фрагмент од вашето тело во оваа мала урна, поминувајќи низ местата каде што престојував со вас. Преку малата урна за спомен за кремирање, чувствувам дека сеуште си со мене, никогаш не си заминал. Јас нашата меморија ќе трае вечно. ●МАЛА ГОЛЕМИНА на УРНА-тоа беше мала урна од 1,57* 1,18 инчи може да собере мала количина пепел/ коса/ Парфем/ Сушено Цвеќе, со внимателен дизајн, можете лесно да ја носите оваа мини урна каде што сакате. €ИСКЛУЧИТЕЛНА ИЗРАБОТКА q-оваа мала урна за спомен за кремирање беше изработена од нерѓосувачки челик од премиум 316 L, не е лесна за ' рѓа, кородирање или дамка. Со сигурна и сигурна заптивка на капакот, не треба да се грижите дека било каква течност ќе дојде во урната. ● ПОДАРОК● - малата урна за спомен е совршен подарок за оние на кои им е потребна, без разлика на мажите или жените, детето или постарите, семејството или пријателите.

Главните карактеристики

Избор на клиент