Фудбал Партија Украси, Хомонд Фудбал Партија Материјали Комплет, Фудбал Украси За Партија, Фудбал Торта Топперс Банер Позадина, Фудбал Роденден Декорации, Фудбал Б
Новак

Фудбал Партија Украси, Хомонд Фудбал Партија Материјали Комплет, Фудбал Украси За Партија, Фудбал Торта Топперс Банер Позадина, Фудбал

DEN 2.00

Во достапна форма

КОМПЛЕТОТ ЗА УКРАСИ ЗА ФУДБАЛСКИ ЗАБАВИ ВКЛУЧУВА - банер за роденден на фудбал од 1 парче, топер за фудбалска торта "СРЕЌЕН РОДЕНДЕН" од 1 парче, топери за фудбалски кекси од 8 парчиња, фудбалска позадина од 1 парче, фудбалски чаршав од 1 парче, балон од фудбалска фолија од 1 парче, балони од зелена тркалезна фудбалска фолија, комплет за венци од фудбалски балон вклучува 55 парчиња 12" латекс балони, 25 ПАРЧИЊА 5" латекс балони ПОГОДЕН ЗА РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ - овој комплет за украси за роденденски забави за фудбал е погоден за фудбалска роденденска забава, спортска роденденска забава, роденденска забава со фудбалска тема за момче и целата забава. Користете ја вашата имагинација и ставете ја во повеќе ситуации. ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - фудбалскиот банер е изработен од 300 грама тврд картон, висококвалитетно печатење со привлечни детали и живописни бои. Нашите балони се изработени од висококвалитетен природен латекс, дебел (тежи 2,2 грама) и издржлив, неексплозивен, безбеден за употреба за деца. БРЗО И ЛЕСНО ЗА СКЛОПУВАЊЕ-прекрасната венец од фудбалски балон трае приближно 10 до 20 минути за да се состави и не бара претходно искуство со ракување со балони. Банерот треба да стринг, едноставно се одвива и висат. Вклучени се стапчиња и лепак за точки за да се направат слатки топери за фудбалски торти. НЕ претерувајте со надувување на балоните. Се препорачува да се користи балонска пумпа. Избегнувајте сончева светлина, за настан на отворено, ве молиме претходно надувајте ги сите балони во затворен простор пред настанот. УКРАСИ ЗА ФУДБАЛСКИ ЗАБАВИ ЗА МОМЧЕ - овие украси за фудбалски родендени имаат разнобојни дизајни со неколку фудбалски елементи, квалитетното печатење ги прави овие украси за забави за фудбалски теми попривлечни и романи, кои се одлични начини да го покажете вашиот дух за фудбалска роденденска забава. КОМПЛЕТОТ ЗА УКРАСИ ЗА ФУДБАЛСКИ ЗАБАВИ ВКЛУЧУВА - банер за роденден на фудбал од 1 парче, топер за фудбалска торта "СРЕЌЕН РОДЕНДЕН" од 1 парче, топери за фудбалски кекси од 8 парчиња, фудбалска позадина од 1 парче, фудбалски чаршав од 1 парче, балон од фудбалска фолија од 1 парче, балони од зелена тркалезна фудбалска фолија, комплет за венци од фудбалски балон вклучува 55 парчиња 12" латекс балони, 25 ПАРЧИЊА 5" латекс балони. ПОГОДЕН ЗА РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ - овој комплет за украси за роденденски забави за фудбал е погоден за фудбалска роденденска забава, спортска роденденска забава, роденденска забава со фудбалска тема за момче и целата забава.

Главните карактеристики

Избор на клиент