Jopwkuin Камера Полнач, Влез 5V - 2a Камера Батерија Троен USB Полнач Пренослив Излез 4.4 V ЗА AHDBT-801 Батерија
Новак

Jopwkuin Камера Полнач, Влез 5V - 2a Камера Батерија Троен USB Полнач Пренослив Излез 4.4 V ЗА AHDBT-801 Батерија

DEN 3.33

Во достапна форма

ПРЕНОСЛИВ : овој пренослив полнач за батерии со мини камера може да полни три батерии истовремено, што е погодно за употреба УСБ-ИНТЕРФЕЈС : може да се наплаќа од банка за напојување, лаптоп, итн., што е погодно за патување и фотографирање на отворено. ФУНКЦИЈА ЗА ЗАШТИТА : Усвојување дизајн на коло, заштита од преполнување, заштита од прекумерно празнење, заштита од недостиг. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : полначот на камерата е изработен од абс материјал, кој е цврст и издржлив, обезбедувајќи долгорочна употреба. ОПСЕГ НА ПРИМЕНА : овој полнач за батерии на камерата е главно погоден за AHDBT‑801 батерија 501 601 701 801 универзална. ПРЕНОСЛИВ : овој пренослив полнач за батерии со мини камера може да полни три батерии истовремено, што е погодно за употреба. УСБ-ИНТЕРФЕЈС : може да се наплаќа од банка за напојување, лаптоп, итн., што е погодно за патување и фотографирање на отворено. ФУНКЦИЈА ЗА ЗАШТИТА : Усвојување дизајн на коло, заштита од преполнување, заштита од прекумерно празнење, заштита од недостиг. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : полначот на камерата е изработен од абс материјал, кој е цврст и издржлив, обезбедувајќи долгорочна употреба. ОПСЕГ НА ПРИМЕНА : овој полнач за батерии на камерата е главно погоден за AHDBT‑801 батерија 501 601 701 801 универзална. ПРЕНОСЛИВ : овој пренослив полнач за батерии со мини камера може да полни три батерии истовремено, што е погодно за употреба.

Главните карактеристики

Item Type:
Camera Battery Charger
Material:
ABS
Type:
Triple Charge
Input:
5V-2A
Output:
4.4V
Applicable Battery:
For AHDBT-501 601 701 801 Camera Battery
Package List:
1 x Charger1 x Data Cable:

Избор на клиент

Igloo MaxCold Cooler
Новак
Igloo MaxCold Cooler
Во достапна форма
DEN 5424.00
Вреднување на стоката: