Хризантема Ленти Деца Бенто Кутија, Ручек Контејнери За Возрасни/Деца/Дете, Со Лажица &засилувач; Вилушка За Оброк Во Движење, Храна-Безбедни Материјали
Новак

Хризантема Ленти Деца Бенто Кутија, Ручек Контејнери За Возрасни/Деца/Дете, Со Лажица &засилувач; Вилушка За Оброк Во Движење,

DEN 463.84

Во достапна форма

Qually Кутија За Ручек Со одличен Квалитет Нашите бенто кутии се изработени од материјал без мирис на храна, кој е без БПА, нетоксичен,без мирис,Издржлив,еднократно, отпорен на дамки и еколошки. Тие се погодни контејнери за храна за училиште, работа, пикник, забава и домашна употреба. Дизајнот со 3 оддели е погоден за складирање на различни видови храна. Капакот доаѓа со вилушка и лажица. ●Лесно чистење е многу лесно да се исчисти (само фрлете го во машина за миење садови) и преградите во кутијата за ручек се со голема големина. Безбеден замрзнувач, безбеден За Микробранова Печка за загревање на вашиот подготвителен оброк. (Ве молиме отстранете ги капаците пред загревање во микробранова печка, внатрешната кутија за ручек може да се загрее, додека надворешната кутија, садот за покривање и садовите за јадење не можат да се загреат. ●Пренослив, Лесен, Лесен За Носење ● Со рачка на врвот, димензијата од 8,7 х 6,7 х 2,5 инчи го прави пренослив и лесен за носење. ●Пренослив, Лесен, Лесен За Носење ● Со рачка на врвот, димензијата од 8,7 х 6,7 х 2,5 инчи го прави пренослив и лесен за носење. Што Добивате Тоа е совршено за училиште, канцеларија, дома и на отворено. Во секое време ако имате проблеми или грижи за производите, слободно контактирајте не и ние ќе се справиме со вас во рок од 24 часа. Qually Кутија За Ручек Со одличен Квалитет. Нашите бенто кутии се изработени од материјал без мирис на храна, кој е без БПА, нетоксичен,без мирис,Издржлив,еднократно, отпорен на дамки и еколошки. Тие се погодни контејнери за храна за училиште, работа, пикник, забава и домашна употреба. Дизајнот со 3 оддели е погоден за складирање на различни видови храна. Капакот доаѓа со вилушка и лажица. ●Лесно чистење е многу лесно да се исчисти (само фрлете го во машина за миење садови) и преградите во кутијата за ручек се со голема големина. Безбеден замрзнувач, безбеден За Микробранова Печка за загревање на вашиот подготвителен оброк. (Ве молиме отстранете ги капаците пред загревање во микробранова печка, внатрешната кутија за ручек може да се загрее, додека надворешната кутија, садот за покривање и садовите за јадење не можат да се загреат. ●Пренослив, Лесен, Лесен За Носење ● Со рачка на врвот, димензијата од 8,7 х 6,7 х 2,5 инчи го прави пренослив и лесен за носење. ●Пренослив, Лесен, Лесен За Носење ● Со рачка на врвот, димензијата од 8,7 х 6,7 х 2,5 инчи го прави пренослив и лесен за носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Семес 132, 21х14ин.
Новак
Семес 132, 21х14ин.
Во достапна форма
DEN 392.00
Вреднување на стоката: